Studievereniging Criminologie In Actie

Criminologie In Actie (CIA) is de studievereniging van de opleiding Criminologie aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam. In 2002 is CIA ontstaan met de doelstelling om de criminologiestudenten naast hun colleges en meer te bieden op criminologisch gebied. Inmiddels is de vereniging uitgegroeid tot een van de grootste criminologische studieverenigingen van Nederland. CIA organiseert vele evenementen, waaronder lezingen, borrels, excursies, feesten en studiereizen. Ook wordt er twee keer per jaar een interessant magazine uitgebracht.

Het allerbelangrijkste wat CIA te bieden heeft is een plek waar medestudenten elkaar leren kennen. Niet alleen tijdens onze vele activiteiten, maar ook gewoon in de kroeg tijdens onze vele borrels. Bij CIA maak je van je studiegenootjes je beste vrienden!