Inschrijven als lid

Machtigingsformulier

Klik hier om het machtigingsformulier te downloaden

Let op: je inschrijving bij CIA is pas compleet als je het machtigingsformulier bovenaan op deze pagina of op kantoor (Sanders L0.06 Wo t/m Vr) hebt ingevuld. 

Ondanks dat het wel nog in het inschrijfformulier is opgenomen zul je naar aanleiding van de onafhankelijkheid van CIA niet automatisch lid van JFR worden. 

 

Belangrijk: om je inschrijving te voltooien, is het noodzakelijk om het bovenstaande machtigingsformulier in te vullen en ondertekend in te leveren in de daarvoor bestemde uploadbox. Hiermee machtig je CIA om de ledencontributie te incasseren. Dit formulier kan je ook op kantoor (Sanders L0.06) komen tekenen op woensdag t/m vrijdag. Doe je dit niet? Dan is je inschrijving bij CIA niet voltooid en zijn wij genoodzaakt je uit te schrijven. 

Klik hier om het machtigingsformulier te downloaden