Update Coronavirus

Beste leden,

Op 12 maart hebben premier Rutte, minister Bruins (Medische Zorg & Sport) en dhr. Van Dissel (directeur RIVM) een persconferentie gegeven omtrent de ontwikkelingen van het Corona-virus en de extra maatregelen die moeten worden genomen. Dit heef gevolgen voor de activiteiten die wij als studievereniging aanbieden.

De veiligheid en gezondheid van leden en andere betrokkenen bij activiteiten wordt door ons altijd vooropgesteld. Als vereniging volgen wij dan ook de richtlijnen gegeven vanuit de regering en het RIVM.

We beoordelen per activiteit of wij het verantwoord achten om deze door te laten gaan. Wij blijven de ontwikkelingen continu monitoren en zullen jullie informeren als er veranderingen optreden.

Mocht je vragen hebben over komende evenementen, stuur dan een e-mail naar secretaris@svcia.nl

Met vriendelijke groet,

Het XVIIIe bestuur