Vacature student-assistent (m/v)

In het kader van het Erasmus Initiatief Dynamics of Inclusive Prosperity hebben wij subsidie gekregen om een meerdaagse internationale werkconferentie te organiseren. Daar hebben we hulp bij nodig. We zoeken een student assistent vanaf april voor een half jaar voor gemiddeld een dag in de week.

Klik hier voor meer informatie over de vacature.

Praktische informatie
De te organiseren werkconferentie is een samenwerkingsverband tussen medewerkers van Criminologie (Erasmus School of Law), Faculty of Philosophy en de Rotterdam School of Management. Je zult een werkplek krijgen bij Criminologie waar de hoofdaanvrager Dr. Gabry Vanderveen werkzaam is. Dienstverband is voor 6 maanden voor gemiddeld 1 dag in de week, werkdagen en tijden zijn in overleg te bepalen. Het salaris wordt vastgesteld overeenkomstig de CAO NU. B Meer informatie over de achtergrond en inhoud van de werkconferentie kun je opvragen bij het secretariaat van criminologie (crifis@law.eur.nl). Je sollicitatie kun je per mail vóór 22 maart 2018 sturen naar Gabry Vanderveen (vanderveen@law.eur.nl).