CIA Pooltoernooi

Dinsdag was het zo ver: het pooltoernooi van CIA! Het poolcafé in Delfshaven stroomde rond een uurtje of 8 vol met enthousiaste duo’s, die allemaal graag de felbegeerde eerste prijs naar huis wilden nemen. Eerst werd er een poulefase gehouden onder het genot van een drankje. Daarna was de knock-outfase, waar vervolgens twee duo’s als sterkste uit de bus kwamen. Gerwin en Joost & Remco en Hielke mochten bepalen wie het beste CIA poolduo van de avond werd. Na een spannende wedstrijd trokken Joost en Gerwin aan het langste eind en zo veroverden zij de titel!
Na het spannende toernooi was er nog tijd voor een drankje tijdens een potje kaarten en werd er nog gezellig nageborreld. Ik heb nu al zin in de volgende activiteit!

Door Vera van Beek

WhatsApp Image 2018-03-21 at 01.21.31

collage pooltoernooi