Functieprofiel studentbestuurslid ESL (0,4 fte)

Erasmus School of Law (ESL) hecht veel waarde aan de visie van haar studenten met betrekking tot het onderwijs. Ter verrijking van het bestuur en de ondersteunende staf zoekt ESL een studentbestuurslid dat op een constructieve wijze een aandeel wil nemen in het onderwijsbeleid van de faculteit. In deze representatieve functie maak je deel uit van het Dagelijks Bestuur Onderwijs en help je de organisatie bij het maken en implementeren van onderwijsbeleid, waarbij je de studenten van ESL vertegenwoordigt. Je bent betrokken bij onder andere de opleidingscommissies en de Faculteitsraad en je werkt nauw samen met de verschillende opleidingsdirecteuren van de opleidingen die ESL aanbiedt. Je bent een aanspreekpunt voor studenten en onderhoudt het contact met studieverenigingen en rechtswinkels. Ook draag je zorg voor de ledenwerving van onder andere studentenpanels en opleidingscommissies. Je bent verantwoordelijk voor de behandeling van subsidieverzoeken en je helpt mee aan de organisatie van verschillende evenementen. Voorts nemen de studentbestuursleden deel aan benoemingsadviescommies (BAC), waarin advies wordt gegeven over potentiële hoogleraren. De taken oefen je samen met je collega-studentbestuurslid uit.

Herken jij je in de volgende competenties?

 • Professioneel en representatief
 • Verantwoordelijk en betrokken
 • Ondernemend
 • Kritisch
 • Stressbestendig
 • Zelfstandig, maar ook goed in staat tot samenwerken
 • Communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk

Vereisten

 • Voltijdstudent van ESL (bij voorkeur uit het eerste of tweede jaar van de bachelor)
 • Voor ten minste één jaar beschikbaar

Arbeidsvoorwaarden

 • Het betreft een functie voor een jaar voor ca. 16 uur per week (0,4 fte).
 • De salarisschaal is afhankelijk van de studiefase.
 • Contract type: tijdelijk (één jaar), met reële kans op verlenging met nog een jaar.

Vragen over de functie kun je per e-mail stellen aan Maarten Nieuwenhuijsen via nieuwenhuijsen@law.eur.nl.