Solliciteer nu voor de functie als student-bestuurslid! – Erasmus School of Law

Beste student,

Heb jij een duidelijke mening over het onderwijs en wil jij je graag inzetten voor de faculteit? En wil je daarbij graag bestuurlijke ervaring opdoen?

Per 1 januari 2018 ontstaat er een vacature voor student-bestuurslid voor 16 uren per week. Bekijk het functieprofiel en ontdek of jij de kandidaat bent die wij zoeken!

Wil je solliciteren? Stuur dan uiterlijk zondag 26 november 2017 een e-mail met motivatiebrief, C.V. en cijferlijst naar Maarten Nieuwenhuijsen en Barend Hulsebosch via nieuwenhuijsen@law.eur.nl

De sollicitatiegesprekken zullen begin december plaatsvinden.

Iedere voltijdstudent van ESL kan solliciteren. Bij gelijke geschiktheid tussen een Criminologiestudent en een student Rechtsgeleerdheid of Fiscaal recht zal de voorkeur uitgaan naar een Criminologiestudent om de evenredige vertegenwoordiging in het onderwijsbestuur te waarborgen.

Beschrijving functie

Erasmus School of Law (ESL) hecht veel waarde aan de visie van haar studenten met betrekking tot het onderwijs. Ter verrijking van het bestuur en de ondersteunende staf zoekt ESL een studentbestuurslid dat op een constructieve wijze een aandeel wil nemen in het onderwijsbeleid van de faculteit. In deze representatieve functie maak je deel uit van het Dagelijks Bestuur Onderwijs en help je de organisatie bij het maken en implementeren van onderwijsbeleid, waarbij je de studenten van ESL vertegenwoordigt. Je bent betrokken bij onder andere de opleidingscommissies en de Faculteitsraad en je werkt nauw samen met de verschillende opleidingsdirecteuren van de opleidingen die ESL aanbiedt. Je bent een aanspreekpunt voor studenten en onderhoudt het contact met studieverenigingen en rechtswinkels. Ook draag je zorg voor de ledenwerving van onder andere studentenpanels en opleidingscommissies. Je bent verantwoordelijk voor de behandeling van subsidieverzoeken en je helpt mee aan de organisatie van verschillende evenementen. Voorts nemen de studentbestuursleden deel aan benoemingsadviescommies (BAC), waarin advies wordt gegeven over potentiële hoogleraren. De taken oefen je samen met je collega-studentbestuurslid uit.

Herken jij je in de volgende competenties?

 • Professioneel en representatief
 • Verantwoordelijk en betrokken
 • Ondernemend
 • Kritisch
 • Stressbestendig
 • Zelfstandig, maar ook goed in staat tot samenwerken
 • Communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk

Vereisten

 • Voltijdstudent van ESL (bij voorkeur uit het eerste of tweede jaar van de bachelor)
 • Voor ten minste één jaar beschikbaar

 Arbeidsvoorwaarden

 • Het betreft een functie voor een jaar voor ca. 16 uur per week (0,4 fte).
 • De salarisschaal is afhankelijk van de studiefase.
 • Contract type: tijdelijk (één jaar), met reële kans op verlenging met nog een jaar.

Vragen over de functie kun je per e-mail stellen aan Maarten Nieuwenhuijsen via nieuwenhuijsen@law.eur.nl.