Installatie XVIe bestuur en commissieborrel

Beste leden,

Gisteravond was het dan zo ver. Het XVe bestuur is afgetreden en het XVIe bestuur is geïnstalleerd. Met heel veel plezier zullen de volgende personen zich dit jaar inzetten voor CIA:

Jisca Rakké – Voorzitter
Sibèle Tosun – Secretaris
Lara de Jong – Penningmeester en Vice-voorzitter
Daan Metz – Commissaris Externe Betrekkingen
Milou Andriessen – Commissaris Interne Betrekkingen
Isabel de Graaf – Commissaris Media

Daarnaast is dit jaar het welbekende jaarlijkse info-uurtje over actief lid zijn en commissies bij CIA in een nieuw jasje gestoken: de Commissieborrel! Om deze reden wil het XVIe bestuur jullie van harte uitnodigen om onder het genot van een drankje, al je vragen te stellen aan de nieuwe bestuursleden over hun commissies. Op deze manier willen we jullie de mogelijkheid bieden om meer te weten te komen over de voordelen van actief lidmaatschap bij onze studievereniging. Aangezien het de eerste borrel van het jaar is, willen we de eerstejaars- en ouderejaarsstudenten op het hart drukken om gezellig langs te komen en kennis te maken met alle leden van CIA.

We hopen jullie allen woensdag 20 september om 16:00 In de Smitse te mogen verwelkomen!