Ban on biker gangs

Wat is er aan de hand met motorbendes in Nederland? Waarom wordt er gekeken naar een verbod en zou zo’n verbod wel werken? Criminele organisaties zijn verboden, maar steeds vaker klinkt de roep om een verbod op motorbendes in het bijzonder. Waar komt deze wens vandaan? Kan je motorbendes wel verbieden?

Deze actuele vraagstukken zullen op maandag 13 februari om 20.00 uur in het Erasmus Paviljoen worden besproken door onderzoekers Joost Verbaan, directeur ECPS (Erasmus Centre for Penal Studies) en Teun van Ruitenburg, PhD. Ook worden beelden uit de documentaire ‘Satudarah – One Blood’ vertoond.

De lezing zal in het Engels zijn. De toegang is gratis, maar reserveren wordt aanbevolen via https://www.eur.nl/english/sgerasmus/calendar/detail/event/6196-ban-on-biker-gangs-lecture/.

In samenwerking met SG Erasmus en de Juridische Faculteitsvereniging Rotterdam.