Freerunclinic

Dames en heren! De eerste sportactiviteit van het jaar komt er weer aan. We gaan spectaculair beginnen met een freerunclinic in het grootste trampolinepark van Europa! Tijdens deze clinic krijgen jullie eerst een half uur les van een instructeur om op de beste en vetste manier de freerunbaan te bestormen. Daarna mogen jullie een uur lang vrij aan de slag om jullie mooiste tricks te laten zien en als snelste over de baan te gaan. Dus welke meid of gozer is de coolste freerunner van CIA?

Deze activiteit vindt plaats op donderdag 8 december van 17:00 tot 18:30 in het Freestyle Motion-trampolinepark vlakbij station Rotterdam Alexander. De kosten voor het meedoen aan deze activiteit bedragen 6 euro. Komt allen freerunnen!

De inschrijving gaat 22 november om 17:00 open. Wees er snel bij, want VOL = VOL!

Hier alvast een filmpje om op te warmen: https://youtu.be/yMmrDpsYr0s.