En de uitwisseling gaat naar… HAMBURG!

Lieve criminologen in spé,

De eerste reis van dit studiejaar staat weer voor de deur! De jaarlijkse CIA uitwisseling brengt ons dit jaar naar de stad der steden: HAMBURG! In deze prachtige havenstad zullen wij enkele colleges volgen over interessante thema’s, zoals terrorisme en veiligheid. Ook zullen wij aan criminologische activiteiten deelnemen, zoals een rondleiding in concentratiekamp Neuengamme, een tour door de beruchte Reeperbahn, een bezoek aan het politiemuseum en een kijkje in een historische bunker. En natuurlijk zullen we op terrasjes in de haven genieten van onze onderwijsvrije week! Om alvast in de stemming te komen, hierbij de aftermovie van de uitwisseling naar Boedapest in 2015: https://www.youtube.com/watch?v=LQdz4ZyE1Ww

De reis vindt plaats van 7 tot en met 11 november 2016 en de kosten bedragen €190,- per persoon.

LET OP! Er is maar een zeer beperkt aantal plekken, dus schrijf voor 19 oktober een korte, maar goede motivatie en wie weet ga jij straks mee op deze onvergetelijke uitwisseling! Je kunt je hier aanmelden.

We hopen dat jullie erbij zijn!

Namens de Uitwisselingscommissie 2015-2016