Weet ik veel?!

Beste studenten,

De opnames van het 5e seizoen van het spelprogramma Weet Ik Veel gaan van start: daar kunnen wij als criminologiestudenten bij zijn!

Het doel van Weet Ik Veel is om zo’n hoog mogelijk rapportcijfer te behalen voor je algemene kennis. De student met het hoogste rapportcijfer mag met één van de drie aanwezige BN’ers in de finale spelen voor een geldbedrag. De opnames zullen op 21 november 2016 aan het eind van de dag plaatsvinden en daar willen wij ons als criminologie studenten natuurlijk goed representeren. Vorig jaar nam zelfs één van onze criminologie studenten een prachtig geldbedrag mee naar huis!

Aankomende maandag, 3 oktober vanaf 17.00 uur, kan je je aanmelden om mee te doen.

Meld je aan en wie weet neem jij deze keer zo’n fantastisch geldbedrag mee naar huis!