Overkoepelende Masteravond

Hoewel het collegejaar pas net van start is gegaan, is het nooit verkeerd na te denken over je toekomst. Om jullie hier een handje mee te helpen wordt er een overkoepelende master avond georganiseerd. Deze avond staat in het teken van alle criminologisch relevante masters die in Nederland worden aangeboden.

Nu denk je, dat zijn toch de drie grote steden, maar niets is minder waar. Naast het aanbod van Amsterdam, Rotterdam en Leiden zijn er her en der door het land verspreid nog meer interessante masters.

Wij hebben ons best gedaan ze allemaal voor jullie te bereiken en zijn daar aardig goed in gelukt. Ben jij nou nieuwsgierig naar het totale aanbod criminologische masters? Of wil je alleen meer weten over de masters uit de drie grote steden? Kom dan 6 oktober 2016 naar de Overkoepelende Masteravond. Hier zullen alle masters een korte presentatie houden en kan je daarnaast op informele wijze je vragen kunnen stellen aan de vertegenwoordigers.

Aanwezige masteropleidingen

Amsterdam:
– Master Opsporingscriminologie
– Master Interventiecriminologie
– International Crimes & Criminology

Rotterdam :
– Master Jeugdcriminologie
– Master Corporate and organised crime

Leiden:
– Master Forensische criminologie
– Master Veiligheidsbeleid & rechtshandhaving
– Master Criminal justice

Utrecht:
– Master Criminal law and criminology

Maastricht:
– Master Forensica, criminology & rechtspleging

De locatie zal nog bekend worden gemaakt. Voor verdere updates, hou de Facebookpagina in gaten!

Heb jij nog vragen, stuur dan een mailtje naar buit@codeleiden.nl