Common Study Sessions komen er weer aan!

Beste studenten,

Het is weer zo ver: de Common Study Sessions komen er aan. Van 30 november tot en met 2 december zal dit internationale studentencongres plaatsvinden bij onze zuiderburen in Gent. Het thema is: “Regulating pleasure” (het thema mag breed geïnterpreteerd worden ). Je kunt hier je scriptie of een werkstuk presenteren of je kunt gewoon luisteren naar de presentaties van andere studenten, promovendi en docenten. Alle deelnemers zullen een internationaal certificaat van het Common Study Programme on Criminal Justice and Critical Criminology als bewijs van deelname krijgen. Ook is er de mogelijkheid om studiepunten te ontvangen voor de masteropleiding criminologie.

Wil je ook mee? Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar Laura Heijnen (heijnen@law.eur.nl). Vermeld hierbij je naam, studiejaar, of je zou willen presenteren en voor de hoeveelste keer je al deelneemt aan de Common Study Sessions. De uiterlijke inschrijfdatum is 11 november, maar in verband met de voorbereiding en de subsidieaanvraag willen we graag zo spoedig mogelijk weten wie er mee gaat! Updates van het programma zullen onder meer op de CSP-website worden geplaatst: https://commonstudyprogramme.wordpress.com/.