Laatste sportactiviteit: bubbelvoetbal en bowhunt

Met het naderen van het einde van het jaar heeft de sportcommissie een laatste knallende activiteit voor jullie in petto om het jaar gepast af te sluiten. We gaan op 28 juni bubbelvoetballen en bowhunt spelen!

Bubbelvoetbal is een voetbalspel waarin de spelers in grote opblaasbare ‘bubbels’ voortbewegen.

BowHunt lijkt op paintball en trefbal; schiet op je tegenstanders zonder zelf geraakt te worden en sluip achter de bunkers om je tegenstanders te verrassen. De pijlen hebben een zachte punt zodat een ‘hit’ geen pijn doet en je het speelveld aan het einde ongeschonden verlaat.

Voor slecht €16,00 p.p. kun je aan deze superleuke activiteit deelnemen. De activiteit zal plaatsvinden bij sporthal WION Rotterdam en duurt van 18:45 tot 21:00 uur. Inschrijven en betalen kan via https://www.svcia.nl/inschrijven/bubbelvoetbal-en-bowhunt/ . Er is ruimte voor een beperkt aantal deelnemers, dus wij hanteren hierbij VOL=VOL.

Vergeet niet om indoor schoenen en sportkleding mee te nemen!