Bezoek Politieacademie

Voor ons criminologen is het politiewerk erg belangrijk en interessant. Maar om nou zomaar een agent aan te spreken op straat of om een bureau binnen te stappen voor informatie is natuurlijk niet zo voor de hand liggend. De activiteitencommissie heeft daarom voor dinsdag 24 mei een bezoek aan de politieacademie te Apeldoorn in de planning staan. Tijdens dit bezoek zullen wij informatie krijgen over het politievak, het politieonderwijs en er zal ook een inleiding zijn over de opleiding master-recherchekunde. Het programma bevat een deel presentatie, een deel interactie met studenten en een actieve deelname aan het praktijkonderwijs. Het programma duurt van 10:00 tot 15:00. Er zijn geen kosten verbonden aan deze activiteit.
 
Aanmelden is vanaf nu mogelijk via https://www.svcia.nl/aanmelden-politieacademie/