Pubquiz!

Wie: Criminologen in spé

Wat: Pubquiz

Waar: Locus Publicus

Wanneer: 19 mei

Ben je het ook zo zat om je studiegenoten alleen tijdens onderwijsgroepen met hun neus op de feiten te drukken? Wij ook! Daarom heeft jullie favoriete commissie wederom de CIA Annual Pub Quiz georganiseerd. Nu kan je dat figuur eindelijk in een informele setting en onder het genot van een drankje eens laten zien wie hier nu de beste is. De plek waar je dat dit jaar kan doen is het geweldige bierlokaal Locus Publicus waar ze meer dan 200(!) speciaalbieren serveren. Tijdens de quiz strijden de teams om de overwinning waarbij ze beloond worden met een fles drank. Kunnen al die goedwerkende hersencellen meteen weer kapot gemaakt worden! Dus twijfel niet en schrijf je in! Je hebt tot 16 mei de tijd om je in te schrijven.