Werkbezoek Capgemini

Op 28 april 2016 organiseren CoDe, CIA en CDP een werkbezoek aan Capgemini. Deze zal plaatsvinden van 15.00 tot 17.00 uur (exclusief reistijd). Capgemini is een grote multinational dat zijn werkgebied heeft in consultancy en ICT. Hier zijn ook criminologen werkzaam, we zullen te woord gestaan worden door hen. Daarnaast zullen we aan de slag gaan met een casus, om te ervaren wat werken bij Capgemini inhoudt. Ben jij altijd al benieuwd geweest waar criminologen terecht kunnen komen in het grote bedrijfsleven? Meld je dan meteen aan via het volgende formulier: http://goo.gl/forms/EDQSMLLlsv.

Aanmelden is mogelijk tot en met 7 april. Mochten er meer aanmeldingen zijn dan plekken, dan zal er een lotingssysteem gehanteerd worden! Dus niet vol = vol zoals we gebruikelijk hanteren.