REMINDER: Common Study Programme

Aanstaande maandag 7 maart zal er een informatiebijeenkomst worden gehouden om 17.00 uur in T3-36. Hier kun je vragen stellen of uitleg krijgen over het Common Study Programme. Bij dezen ben je dus van harte welkom om langs te komen.

Van 4 tot 6 mei 2016 zal er weer een Common Study Session plaatsvinden in Porto. Het thema is dit keer: “Preparing critical criminology for the next 20 years”. Je kunt hier je scriptie of een werkstuk presenteren of je kunt gewoon luisteren naar de presentaties van andere studenten en docenten. Updates van het programma zullen onder meer op de CSP-website worden geplaatst: https://commonstudyprogramme.wordpress.com/.

Alle deelnemers zullen een internationaal certificaat van het Common Study Programme on Criminal Justice and Critical Criminology als bewijs van deelname krijgen. Wie minimaal twee common sessions heeft bezocht en tenminste één keer een paper heeft gepresenteerd kan hiervoor 5 ects krijgen – zie vakomschrijving RB43 in de studiegids. Reis en verblijf moet je in principe zelf regelen, maar we komen wel meerdere malen in Rotterdam bij elkaar om e.e.a. te coördineren en om een subsidie aan te vragen, om de reis- en verblijfkosten wat te drukken.

Wil je ook mee? Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar Laura Heijnen (heijnen@law.eur.nl). Vermeld hierbij je naam, studiejaar, of je zou willen presenteren en voor de hoeveelste keer je al deelneemt aan de Common Study Sessions.

LET OP: aanmelden kan slechts t/m 31 maart!