Lezing 23 februari: Wesley Zippro

Lieve leden,

Wij als criminologen zijn natuurlijk non-stop bezig met de theoretische kant van de criminaliteit. Wij denken na over hoe ex-criminelen zich weer in de maatschappij kunnen voegen en lezen tal van artikelen hoe wetenschappers hierover denken.

Maar ben je benieuwd hoe het er werkelijk aan toe gaat? En zou je het verhaal willen horen van iemand die dit daadwerkelijk mee maakt? Kom dan 24 februari om 17.00 naar de lezing van Wesley Zippro. Hij zal ons een kijkje geven in zijn leven en hoe het er nu echt aan toe gaat als je als ex-gedetineerde je leven opnieuw wil opbouwen.

Wesley Zippro werd op zijn zestiende veroordeeld tot 7 jaar gevangenisstraf en TBS vanwege twee levensdelicten. Hoe het nu met hem gaat zal de 24ste duidelijk worden!

Meld je snel aan via het Facebookevent https://www.facebook.com/events/465039320351624/. Ook als je niet lid bent van CIA ben je van harte welkom!

Locatie: CB-04

Vriendelijke groetjes,

De activiteitencommissie