Je kan je nog aanmelden voor de studiereis!

Lieve leden,

Onverwachts zijn nog een paar plekjes over voor de studiereis naar Lissabon vrij gekomen, dus je kan je nog aanmelden!
Het thema is van de reis is ‘de stad door de jaren heen’, onderwerpen zoals kolonialisme, dictatorschap en grootstedelijke problematiek zullen de revue passeren en we zullen vele leuke plekken bezoeken waaronder:
– Torre de Belem: een monumentaal fort waarvan de kerkers hebben gediend als gevangenis
– Hiëronymietenklooster
– Maritiem museum: bezichtig enkele van de schepen die gebruikt werden in de Portugeese hoogtijdagen!
Verder is er op dit moment o.a. contact met Nederlandse ambassade, de grootste universiteit van Portugal en zijn we druk bezig met het organiseren van een hele toffe activiteit. Daarnaast is er ook ruimte voor gezelligheid, samen eten en de nodige biertjes en glaasjes port!

De prijs voor deze geheel georganiseerde reis is 350 euro, activiteiten, vliegtickets, hostel, ontbijt en twee keer gezamenlijk uit eten zitten bij de prijs inbegrepen!
Kortom: een week waarin je veel zult leren en waarin je veel zult beleven! Aanmelden kan via https://www.svcia.nl/inschrijven/inschrijven-studiereis/