Nieuwjaarsborrel op 5 januari

Beste leden,

Ook voor 2016 heeft CIA het goede voornemen om weer gezellige borrels te organiseren. Daar kunnen we dus niet vroeg genoeg mee beginnen in 2016, namelijk de nieuwjaarsborrel dinsdag 5 januari! Deze borrel zal plaatsvinden in een ouderwetse bruine kroeg, Café Hoekzight. Ook wel bekend als de Best bar of Kralifornia of aldus de barman zelf “een kroeg niet voor laffe borrelaars”. Deze kroeg zit op de hoek van Voorschoterlaan en de Oostzeedijk en is dus goed bereikbaar met OV, fiets en benenwagen.
U bent dinsdag 5 januari welkom vanaf 21 uur, en er is gratis bittergarnituur voor iedereen (als je op tijd bent, natuurlijk)!

Daarnaast willen we de schade na de dure decembermaand wat verlichten: om 23:00 zal er onder alle aanwezigen een set van 5 munten voor het gala verloot worden! Genoeg redenen om 5 januari er bij te zijn!