Sollicitaties voor vrijwilligersproject icm stichting Move

Beste CIA-leden,

Dit studiejaar zal er wederom een vrijwilligersproject gestart worden in samenwerking met stichting Move. Move organiseert projecten waarin studenten en kinderen uit aandachtswijken elkaars leefwereld leren kennen en zich ontwikkelen. Dit project wordt opgezet in samenwerking met een basisschool, studievereniging en de gemeente Rotterdam.
Dit jaar heeft het project een criminologische tintje. Het is de bedoeling een vernield pandje in een Rotterdamse aandachtswijk opnieuw vorm te geven. Er zal samengewerkt worden met groep 7/8 leerlingen van een basisschool uit deze wijk. Aan dit project zullen criminologische noties gekoppeld worden, denk aan omgevingstheorieën, preventieve veiligheid, veiligheid op buurtniveau.

Ben jij creatief en wil jij jouw criminologische kennis in praktijk brengen? Dan is dit jouw kans! Solliciteer nu voor een functie bij de goededoelencommissie. Dit staat ook zeker goed op je CV en is een goede aanvulling op je studie.

Sollicitaties (motivatie + cv) kunnen gestuurd worden naar voorzitter@svcia.nl. De deadline is op 13 oktober om 23:59.

Het XIVe bestuur der Criminologie In Actie