CIA doet mee aan ‘Weet jij veel?!’

Weet jij veel?! Of misschien weet je niet zo veel, maar wilde je stiekem altijd al op tv komen? Doe dan 19 januari mee met de quiz ‘Weet ik veel?!’ van RTL 4 en maak ook nog eens kans op een geldbedrag! Meld je dan snel aan via activiteiten@svcia.nl! Inschrijven kan tot uiterlijk 24 november, maar wacht niet en schrijf je snel in! De opnames zullen ‘s avonds plaatsvinden.

In het programma, gepresenteerd door Linda de Mol, spelen drie bekende Nederlanders tegen elkaar. Zij proberen een zo hoog mogelijk rapportcijfer te behalen voor hun algemene kennis. Ze moeten hiervoor een aantal rondes met multiplechoicevragen doorlopen. De BN’er die dat het beste heeft gedaan speelt te finale. De tribune is gevuld met universitaire- en hbo-studenten die allemaal actief meespelen. Uiteindelijk zal de beste student de BN’er in de finale bijstaan en een geldbedrag winnen, dat flink kan oplopen. De opnames worden uitgezonden op RTL 4 vanaf zaterdag 9 januari 2016.