Lidmaatschap CNN

Beste criminologiestudenten,

Vanaf heden is het mogelijk om lid te worden van Het Criminologisch Netwerk Nederland (CNN). Het CNN is opgericht om 3e jaars bachelorstudenten, masterstudenten en alumni Criminologie samen te brengen en hen te ondersteunen en te faciliteren bij hun persoonlijke en professionele ontwikkeling.

Lid worden kan via de website www.hetcnn.nl, waar alle informatie over het netwerk te vinden is. Lidmaatschap kost slechts €9,95 per jaar en daarvoor krijg je toegang tot een uitgebreid ledengedeelte op de website word je op de hoogte gehouden van interessante evenementen. Ook zul je sneller op de hoogte zijn van actuele vacatures en bijvoorbeeld stagemogelijkheden.

Het CNN is ook actief op social media!

LinkedIn: http://bit.ly/1EP1RiO
Facebook: http://on.fb.me/1K3iyY6

Word lid en geef je carrière een boost! Het CNN trapt op 3 november af met een openingsevenement op de VU. Houd de website en social media in de gaten voor meer info!

Tot snel!

Met vriendelijke groet,                                                                                                       

Het bestuur van Het Criminologisch Netwerk Nederland