Installatie XIVe bestuur

Beste leden,

Gisteravond vond de Wissel ALV plaats. Het XIIIe bestuur is afgetreden en het XIVe bestuur is geïnstalleerd. Het komende jaar zullen de volgende personen voor u klaar staan en zich inzetten voor CIA:

Sarah Achahbar – Voorzitter
EA – Secretaris
Mike Pieters – Penningmeester
Babette Segers – Commissaris Externe Betrekkingen
Daniëla van Noort – Commissaris Activiteiten
Veerle Bonestroo – Commissaris Media

De afgelopen maanden heeft Pim de Bruin deel uitgemaakt van het kandidaatsbestuur, hij heeft zicht teruggetrokken vanwege medische redenen. Gelukkig was daar Daniëla van Noort die volgend jaar met veel plezier de functie van Commissaris Activiteiten wil gaan vervullen. We willen Pim bedanken voor wat hij de afgelopen maanden heeft gedaan voor CIA.

Het XIVe bestuur der s.v. Criminologie In Actie

En oh ja, CIA is tegenwoordig ook op Instagram te vinden! Hier zullen regelmatig foto’s op verschijnen van CIA activiteiten. Wil je niks missen van CIA? Volg ons dan nu op Instagram op: criminologieinactie