Het is weer tijd voor de opening van het jaar!

Het jaar is begonnen en CIA trapt af met een lezing over beeldvorming en (voor)oordelen in de multiculturele samenleving. Gezien de huidige stand van zaken in onze samenleving een zeer relevant en vooral interessant onderwerp. Zeker voor eerstejaars is dit een leuke eerste aanraking met de Criminologie! Komt dus allen kijken naar onze openingsactiviteit en ontdek of jij zelf soms ook onbedoelde vooroordelen hebt.

De lezing duurt ongeveer een uur en zal plaatsvinden op woensdag 16 september om 17.15 uur in zaal CB-02 (Theil building) met een inloop vanaf 17.00 uur. De lezing is gratis en ook toegankelijk voor niet-leden, maar het is wel noodzakelijk dat je je aanmeldt i.v.m. de grootte van de zaal. Aanmelden kan door een mail te sturen naar activiteiten@svcia.nl met als titel ‘openingsactiviteit’. Zet in de mail je naam en je studiejaar.