Eerstejaarsweekend

Beste eerstejaarsstudenten,

Wil je je medestudenten op een gezellige manier beter leren kennen buiten je studie om? Dat kan! Van vrijdag 11 tot en met zondag 13 september vindt het CIA eerstejaarsweekend plaats. De eerstejaarsweekendcommissie heeft verschillende leuke activiteiten georganiseerd om elkaar beter te leren kennen, er zullen sprekers zijn met een interessant verhaal voor criminologen, eten en drinken wordt verzorgd en er is een feest. Dit alles voor maar 50 euro (behalve reiskosten) en het verblijf is een groepsaccommodatie in Bodegraven. Aanmelden kan door een mail te sturen naar eerstejaarsweekendcia@gmail.com. En schrijf je snel in, want de aanmeldingen gaan hard!

De eerstejaarsweekendcommissie en het 14e bestuur hebben er alvast zin in, tot dan!

Het f.t. XIVe bestuur der studievereniging Criminologie In Actie

P.S. Dit is een gezellig weekend en heeft niks met ontgroeningen te maken.