TBS-kliniek de Kijvelanden

Beste leden,

Binnenkort vindt alweer de laatste activiteit van het jaar plaats. Op woensdag 10 juni zullen we van 12.45 uur tot ongeveer 15.30 uur een bezoek brengen aan TBS-kliniek De Kijvelanden in Portugaal. Wil je mee? Meld je dan VANAF woensdag 27 mei 11.00 uur aan. Vermeld in de mail je naam, studentnummer en nummer van het legitimatiedocument dat je die dag mee wilt nemen (dus niet je BSN-nummer!). Zet in het onderwerp van de mail ‘De Kijvelanden’.

Let op: je kunt je niet eerder dan 11.00 uur aanmelden. Meld je je eerder aan, dan kom je niet op de deelnemerslijst te staan. Daarnaast kun je niet mailen om meerdere personen aan te melden: je kunt alleen jezelf aanmelden. Dit in verband met het maximale aantal deelnemers en over het algemeen het grote animo.