Criminologisch Netwerk Nederland

Beste leden,

Het Criminologisch Netwerk Nederland (CNN) is een nieuw netwerk voor criminologen waar je vanaf september lid van kunt worden. De oprichters ervan zijn benieuwd naar jullie meningen. In het volgende document vind je meer informatie over het netwerk.

Het CNN – Een introductie

Zouden jullie de onderstaande enquête willen invullen? Bij voorbaat dank!

Beste student, beste alumnus,

Wat verwacht jij van Het Criminologisch Netwerk Nederland? Wat voor soort evenementen vind je interessant om bij te wonen? En waarover zou je graag informatie willen ontvangen? Dit zijn voorbeelden van vragen die in onze enquête gesteld worden. Wij als bestuur van het netwerk streven ernaar om in te spelen op de wensen van onze leden. Daarnaast vinden wij de inspraak van onze (toekomstige) leden erg belangrijk. Wil jij je mening delen? Vul dan onze enquête in via https://lnkd.in/dyfTsH6.

Een vriendelijke groet,

Het bestuur van het Criminologisch Netwerk Nederland