Workshop ‘Jouw talent vs. Jouw loopbaan’

Beste leden,

In deze fase van je studie sta je aan de vooravond van een aantal belangrijke keuzes. Zo moet je bepalen welke master een goed vervolg geeft aan je bachelor of welke baan het beste bij je past. Om je daarbij te helpen organiseren ESL en JFR samen met Blik-Opener de workshop ‘Jouw talent vs. Jouw loopbaan’. Tijdens deze workshop gaan we op interactieve wijze in op jouw talent. Vervolgens kijken we welke beroepskeuzes het beste bij jouw talent passen.

Wat: Workshop ‘Jouw talent vs. Jouw loopbaan’

Wanneer: wo 20 mei a.s. van 16.00 uur (inloop: 15.30 uur) tot 17.30 uur, aansluitend borrel

Locatie: studiezaal van het Erasmus Paviljoen

Kosten: €5,00 (waarde: 1,5 uur workshop + twee drankjes + een betere keuze!) Voor B3 en masterstudenten

Inschrijven: http://www.jfr.nl/…/workshop-jouw-talent-vs-jouw-loopbaan-…/

Naast B3 en masterstudenten nodigen we ook ESL alumni tot 35 jaar uit. Door deelname aan de workshop ontmoet je dus ook alumni, die jou wellicht ook met je keuzes kunnen helpen.
Neem voor vragen contact op met Martijn Roos, via m.roos@law.eur.nl. Het aantal plaatsen voor de workshop is gelimiteerd. Meld je dus snel aan, want wie het eerst komt, wie het eerst maalt. We kijken er naar uit je op 20 mei te ontvangen!