Onderzoeksstage bij het Bonger Instituut voor Criminologie

Derdejaars liefhebbers van methoden & technieken van criminologisch onderzoek: opgelet!

Jellinek Preventie biedt in Amsterdam consumenten de mogelijkheid hun ecstasypillen of andere drugs te laten testen. In 2008, 2011 en 2014 is onder de bezoekers van de testservice een survey gehouden over uitgaan, middelengebruik en beoordeling van de testservice. Hierdoor kunnen (veranderingen in) de bezoekerspopulatie van de testservice en hun gebruikspatronen worden onderzocht.

Doel van de stage is te assisteren bij de verwerking en analyse van de surveygegevens van 2014 en deze te vergelijken met de gegevens uit de eerdere surveys. De resultaten worden gepresenteerd in een heldere rapportage. Het is helaas niet mogelijk deze gegevens te gebruiken voor een scriptie.

Aanmelden uiterlijk 5 mei. Zie voor meer informatie het volgende document!

Stage – Testservice