Bezoek EuroJust

Lieve leden,

Altijd al willen weten hoe Europa samenwerkt in de strijd tegen grensoverschrijdende zware criminaliteit? Dan is de komende activiteit helemaal iets voor jou! Op woensdag 6 mei 2015 zal CIA een bezoek brengen aan Eurojust in Den Haag. Eurojust is onderdeel van de Europese Unie en ondersteunt de samenwerking tussen de nationale autoriteiten in de strijd tegen grensoverschrijdende criminaliteit. Hierbij valt onder andere te denken aan fraude, corruptie en milieucriminaliteit. Tijdens dit bezoek zullen wij onder andere een presentatie krijgen. 

Op 6 mei worden wij om 14:00 uur verwacht in Den Haag. Wil jij mee met deze activiteit, stuur dan een mailtje naar activiteiten@svcia.nl met daarin je VOLLEDIGE namen, studentnummer en legitimatienummer (niet je BSN!) van het legitimatiebewijs dat jij meeneemt op deze dag. Zet in het mailtje ‘Eurojust’ als onderwerpregel.

Let op: er zijn slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus wees er snel bij!