Uitwisseling

Lieve leden,

Maandag staat ons iets groots te wachten. Dan komen er twaalf studenten uit Londen een week lang onze pittoreske havenstad en haar studentenleven verkennen, als vervolg op ons uitwisselingsprogramma naar Londen in november! Het programma is als volgt:

Maandag:
Fietstocht door Rotterdam, introductie op het PGO-systeem, rondleiding op de campus, om 20.00 uur verzamelen op Rotterdam CS om te vertrekken naar carnaval in Breda

Dinsdag:
Bezoek aan het Internationaal Strafhof en Eurojust in Den Haag, in de avond: ergens wat drankjes doen en daarna naar Club Bed

Woensdag:
Dagje Amsterdam!

Donderdag:
College in de ochtend, bezoek aan Utrecht, in de avond: kroegentocht door de Oude Haven

Vrijdag:
Vrije dag, vertrek naar het vliegveld rond 16.00 uur

In principe is dit programma uiteraard bedoeld voor degenen die in november hebben meegedaan aan het programma in Londen. Degenen die toen niet zijn meegeweest zijn echter ook van harte uitgenodigd om aan te sluiten op de maandag- en dinsdagavond. Dus heb je zin om met ons en een aantal Engelse studenten Breda op zijn kop te zetten? Of wil je de Engelsen op dinsdagavond ontmoeten? Sluit dan vooral aan! Donderdagavond kun je natuurlijk ook op eigen gelegenheid naar de Oude Haven komen, want hoe meer zielen hoe meer vreugd. Heb je vragen of wil je meer informatie, dan kun je altijd contact opnemen met iemand uit de uitwisselingscommissie (Rhiannon van Straalen, Anne Steenvoorden of Sharon Ubani).