Teeven geeft college – stel je vragen nu al!

Staatssecretaris Fred Teeven (Veiligheid en Justitie) geeft maandag 9 februari om 15.00 uur college! In een vol Erasmus Paviljoen gaat hij in op de rol van slachtoffers in het strafrecht. Jij kunt via social media nu al vragen over dit onderwerp stellen aan de staatssecretaris. De beste vragen behandelt Teeven tijdens zijn college.

Tweet je opmerking of vraag via Twitter met de hashtag #CollegeTeeven of post je opmerking of vraag op de Facebook-wall van de JFR of CIA.

Slachtoffers sterker in de rechtszaal
Als staatssecretaris voerde Teeven een serie wetten en maatregelen door waarmee slachtoffers sterker staan in de rechtszaal. En dat is broodnodig, betoogt hij. “Slachtoffer zijn de dupe van een misdrijf. Zonder hun aangifte is er geen zaak. Dan is het logisch dat zij goed geïnformeerd worden over hun zaak en dat zij mogen meepraten in de rechtszaal.”