Overstappen zorgverzekering 2015

Overstappen zorgverzekering 2015: nog een aantal dagen!

Wil je in 2015 een andere zorgverzekering? Dan heb je nog tot en met 31 december de tijd om over te stappen. En ook als je denkt dat je niet wilt overstappen, is het verstandig om in ieder geval zorgverzekeringen te vergelijken. Misschien ben je ergens anders toch goedkoper uit of kun je een betere dekking krijgen. Zorgverzekeringen vergelijken kun je eenvoudig doen op

http://www.independer.nl/zorgverzekering/intro.aspx

Sluit je zorgverzekering 2015 eenvoudig af

Independer zet voor jou de zorgverzekeringen op rij die het best bij jouw persoonlijke situatie passen. Na het invullen van een aantal gegevens, krijg je een top-3 van zorgverzekeringen in beeld die je direct bij Independer kunt afsluiten. Daarnaast kun je ook aangeven dat je student bent. Dan krijg je ook zorgverzekeringen te zien die goed aansluiten op de

http://www.independer.nl/zorgverzekering/info/studenten.aspx

Bij Independer vergelijk je zorgverzekeringen niet alleen op prijs, maar ook op onder meer dekking, klantenservice van zorgverzekeraars en kwaliteit van ziekenhuizen. Ook zie je of de zorgverzekeraar die jij kiest, afspraken heeft gemaakt met jouw ziekenhuis. Dan weet je zeker dat je een behandeling volledig vergoed krijgt.

Vragen? Bel met zorgexperts Independer

Kom je er niet helemaal uit? Dan kun je altijd telefonisch contact opnemen met Independer via 035 626 55 44. Een van de zorgexperts helpt je dan verder. De klantenservice van Independer is zes dagen per week bereikbaar, en in de laatste week van dit jaar zelfs zeven dagen. Ook kun je je vragen stellen via Twitter of Facebook.