Interstedelijke Criminologie Dag 2014

Interstedelijke Criminologie Dag 2014

De Interstedelijke Criminologie Dag (ICD) is een jaarlijks terugkerend evenement over een actueel criminologisch thema. De ICD wordt georganiseerd door studenten van de studieverenigingen der Criminologie Rotterdam, Amsterdam en Leiden en zal dit jaar plaatsvinden in Amsterdam. Lezingen, een divers aanbod van workshops, een lunch en een borrel zijn vaste onderdelen van de ICD.

Dit jaar is de ICD op woensdag 26 november en het thema van jaar is: Slachtofferschap. Dit thema zal op deze dag vanuit verschillende perspectieven worden benaderd. Hierbij valt te denken aan slachtoffers binnen het strafrechtsproces, hulpverleningsdiensten en slachtoffers, slachtoffers op internet, stalking en pesten.

Zorg dat je aanwezig bent bij deze interessante dag met lezingen en workshops! Inschrijven kan hier. We hopen je terug te zien op woensdag 26 november in Amsterdam!