Gevangenis Vught.

Beste Leden

Het gevangeniswezen is twintig jaar geleden uitgebreid met een Extra Beveligde Inrichting (EBI). Deze inrichting is bedoeld voor extreem vluchtgevaarlijke gedetineerden. In deze inrichting is alles er op ingericht om hen de mogelijkheid tot vluchten te ontnemen. Hier is de EBI in geslaagd, aangezien in al die jaren nog nooit een gedetineerde de inrichting ontvlucht is.

Altijd al eens willen zien hoe het er in de Extra Beveiligde Inrichting in Vught aan toe gaat? Nu is je kans! Bij hoge uitzondering worden voor ons de deuren geopend en kunnen we een kijkje nemen in de zwaarst bewaakte gevangenis van Nederland. Professor van de Bunt gaat mee en zal ons tijdens en na de rondleiding vertellen over deze inrichting en zijn recent afgeronde onderzoek over gedetineerden in de EBI.

Het bezoek zal plaats vinden op dinsdag 13 mei tussen 11.00 uur en 15.00 uur.
Let wel op, het is een stukje reizen, dus we zullen eerder vertrekken.

Wil je graag mee? Stuur dan een mail naar cia.activiteiten@gmail.com met je volledige namen.

Met vriendelijke groet,
De Activiteitencommissie
Annick Weerts