ME Oefening

Beste Leden,

Kapotte bushokjes, relschoppers en voetbalhooligans- ze laten een spoor van vernieling achter en leveren de maatschappij heel wat schade op. Maar het heeft ook iets spannends. Wil je stiekem wel eens weten hoe het voelt om tegen alles wat “juist” is in te gaan? Nu is je kans! CIA regelt voor jou het enige moment waarop relschoppers niet gestraft worden, we gaan namelijk tegenspel leveren bij een ME oefening.

De activiteit zal plaatsvinden op woensdag 9 oktober, vanaf 13:00 uur. Het zal vanaf dan de hele dag duren. Lunch en drinken wordt door de politieacademie geregeld en is dus bij de activiteit inbegrepen.

Ben jij klaar voor wat participerend onderzoek? Meld je dan aan. Dit kan door te mailen naar comact@svcia.nl  o.v.v. je naam, studiejaar en telefoonnummer. Heb je vragen? Mailen kan naar hetzelfde adres.

Met vriendelijke groet,

Annick Weerts

f.t. Commissaris Activiteiten

XIIe bestuur der sv Criminologie In Actie